Stieracia mapa Slovenska - strieborná DELUXE XL

Dokonale spracovaná stieracia mapa je skvelou dekoráciou do každej domácnosti. Začnite už dnes spoznávať krásy Slovenska.
24 €
Dostupnosť: V sklade
SKU
SK-S1

Stieracia mapa Slovenska

Cestovateľská stieracia mapa Slovenska je luxusný darček pre všetkých cestovateľov, objaviteľov, turistov a milovníkov Slovenska. Pomáha turistom, ale i domácim nájsť tie najzaujímavejšia miesta našej krajiny a spoznať jej čaro. To všetko stieracia mapa ponúka zaujímavým a netradičným spôsobom - hrou.

Miesta, ktoré ste už navštívili si na našej mape zotriete jednoducho, ako výherný los a výhrou budú spomienky na tento moment. Spodná vrstva je farebná, pričom sú zachované originálne farby a vzhľad pamiatok! Na povrchu sa však nachádza luxusná stieracia matná vrstva zlatej farby, ktorá pôsobí príjemne a trpezlivo čaká, kým si ju zotriete! Úžasná dekorácia do domu či bytu, priamo na stenu.

Naše motto: Cestuj - spoznávaj - stieraj - odhaľuj!l

Pravé Slovensko


Mapa je kreslená ručne na Slovensku a navrhovaná dobrodruhmi, ktorí majú Slovensko prejdené z každej strany alebo sa len chystajú. Každá pamiatka a bod na mape je reálnou miniatúrou svojho originálu. Každá z nich je precízne namaľovaná, aby čo najlepšie a najdôveryhodnejšie vystihovala jej podstatu. Mapa je pripravená tak, aby otvorila cestu turizmu, aby spoznávala jednotlivé miesta, aby značila úspechy cestovateľov a nakoniec i ako reálna pripomienka Slovenska.

Hurá objavovať

Mapa obsahuje celkovo 137 pamiatkových hraničných zón, pričom tieto pamiatkové zóny sú zložené z:
- 116 vybraných pamiatok a miest Slovenska (múzeá, jaskyne, kúpele, vrcholy, hrady, zámky či kaštiele)
- 21 najväčších slovenských miest nad 30 000 obyvateľov, pre zachovanie orientácie na mape

Mapa je vytvorená tak, aby sa odhaľoval krásne namaľovaný podklad každou zotretou zónou. Tým motivuje cestovať aby sa mapa čo najskôr odhalila v celej svojej kráse.

Preto tu aj nenájdete detajlnú fotku, ktorá odhaľuje všetky pamiatky - to je prekvapením.


Vlastnosti:

  •     v prevedení strieborná
  •     XL rozmer
  •     luxusná povrchová úprava mapy (matná zlatá+ stieracia fólia striebornej farby)
  •     dve vrstvy: zosilnená stieracia a podkladová striekaná ochrannou lamináciou
  •     ručne kreslená mapa pamiatok a významných miest
  •     Rozmery : 90 x 60 cm
  •     Balené v pevnej darčekovej tube 65 x 8 x 8 cm aby sa mapa nepoškodila

Zaujímavosť:

  •     Celkovo má mapa v originálnom formáte viac než 9 metrov štvorcových pre dosiahnutie najvyššej kvality obrazu pri tlači. Približne toľko čo má bežná kúpeľňaMapa neslúži na navigáciu, je len na okrasné účely a účely záznamu cestovania. Kvôli presným detajlom tlače na povrchu stieracej vrstvy a zvolenej kvalitnejšej technólogie, sme museli zvoliť silnejšiu farbu, ktorá je jemne cítiť ako nálepka. Táto aróma po pár dňoch vyprchá a nie je závadou na produkte.

Write Your Own Review
You're reviewing:Stieracia mapa Slovenska - strieborná DELUXE XL